partner

Medisch pedicure ZZP

Werk jij als zelfstandig medisch pedicure en wil je jouw expertise inzetten voor mensen met dementie? Sta je bekend om je rust, nauwkeurigheid en betrokkenheid? Dan ben jij misschien de professional die Accolade Zorg zoekt!
1 - 12 uur
mbo
Amersfoort
partner

GZ Psycholoog

Ben jij een GZ-psycholoog en op zoek naar een uitdagende baan? Dan hebben wij een mooie en betekenisvolle functie voor je! Elke cliënt is voor jou uniek en kan rekenen op jouw zorg en aandacht bij Accolade Zorg. 
12 - 16 uur
hbo
Bosch en Duin
partner

Verzorgende IG thuiszorg

Maak jij het verschil voor ouderen in Assen? Ben jij Verzorgende IG en wil je écht iets betekenen voor mensen? In de thuiszorg van Thuiszorg Assen Accolade zorg ben jij het vertrouwde gezicht dat elke dag een verschil maakt.
8 - 24 uur
mbo
Assen
partner

Verpleegkundige somatiek

Ben jij een verpleegkundige die écht tijd en aandacht wil kunnen geven aan onze bewoners met somatische aandoeningen? Welkom bij Accolade Zorg!
24 - 32 uur
mbo
Bosch en Duin
partner

Verzorgende IG en helpende flexpool

Ben jij Helpende (Plus) of Verzorgende IG en zoek je werk dat bij je leven past? Dan is Accolade zorg opzoek naar jou!
6 - 32 uur
mbo
Bosch en Duin, Zeist, Amersfoort, Assen, Bilthoven